скачать шаблоны dle Игры для Андройд
Registracija    Prisijungti
Prisijungimo panelė
» » LIEPOS MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

Horoskopai / Mėnesio horoskopas

LIEPOS MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

LIEPOS MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

Avinas

Šiuo metu jūsų naminis gyvenimas yra šiek tiek chaotiškas. Dabar esate linkusi kuo daugiau keisti savo asmeniniame gyvenime, kad jaustumėtės laimingesnė ir labiau patenkinta savo gyvenimu. Tai nebus lengva užduotis dėl būklės, kurioje šiuo metu yra jūsų gyvenimas, tačiau jei pakankamai sunkiai dirbsite, viskas yra įmanoma. Investuoti į savo leidžiate laiką su mylimaisiais – taip pat nėra bloga idėja. Kai siekiate savo tikslų ir troškimų, efektyvumas ir pirmenybė visada yra gerai. Šiuo metu jus ypatingai traukia partnerio saugumas ir branda. Tikėtina, kad tai yra tendencija, kuri tęsis tam tikrą laiką. Nors romantiškos uvertiūros vis dar intriguoja jus, tačiau jūs labiau domina įrodymai, o ne kalbos. Panašu, kad romantiškame lygmenyje patirsite tam tikrų iššūkių, intymumo problemų ir girdėsite šiek tiek rimtesnį toną. Šiuo metu intymumo trūkumas ar kiti kasdieninių santykių trūkumai gali itin rėžti akį. Išnaudokite šį laiką protingai, kad suartėtumėte su šeima ir sustiprintumėte ryšius su jais. Sukurkite emocinį pagrindą to, kas jūs iš tiesų esate, kad kai rizikuosite, visada turėtumėte nuostabią vietą, į kurią galėsite grįžti, jei tik to prireiks.

Jautis

Jūsų gyvenime bus apstu rimtų darbų, pavyzdžiui, pavedimų, bandymų išlaikyti kontaktą su kitais žmonėmis, popierinių darbų ir, galbūt, net gi šiek tiek jums būtino visuomeniškumo. Jūs turite daug energijos, tad jums nekils problemų visą tai padaryti. Žiūrėkite į kitus ir atviromis ausimis ir atviru protu klausykite, ką jie jums turi pasakyti. Nes tai gali būti gyvybiškai svarbu jums ir jūsų laimei. Šiuo metu jums lengvai neatkeliaus intymios akimirkos ir netikėti asmeniniai susitikimai. Panašu, kad turite problemų, kai reikia leisti, kad viskas vyktų sklandžiai. Sustokite ir iš naujo sutelkite savo dėmesį bei savo mintis, nes tai yra svarbu jums, jei norite kuo greičiau pasiekti savo tikslų. Meilė, kurią prarasite, gali būti meilė, kuri galėjo tęstis amžinai. Dalinkitės savo vidinėmis mintimis ir asmeniniais siekiais, o ne vien pasikliaukite emocijomis, jei norite pasiekti tai, ko trokštate. Tad jei į galvą šaus idėja, veikite pagal ją – nes jūsų besitęsiančiame vystymesi ji vaidina tam tikrą vaidmenį. Jei jus „nukabino“, vadinasi, jūs esate pasiruošusi naujam įsipareigojimų lygmeniui. Per kitą pasimatymą pamėginkite su savo mylimuoju pereiti prie asmeniškumų šiek tiek intelektualesniame lygyje. Galite būti nustebinta, kokie artimi jūs galite tapti. Neignoruokite tų, kurie bando patraukti jūsų dėmesį. Jei trokštate gilesnio įsipareigojimų lygio, būkite susitelkusi besidalindama savo idealais, asmeniniais aspektais ir gilesnėmis moralės normomis. Nepaisant jūsų santykių statuso, jums reikia žmogaus, kuris gali patraukti jūsų smalsų protą.

Dvyniai

Dabar metas būti išdidžia, laikyti aukštai iškeltą galvą ir patikėti tuo ką turite bei suvokti ko norite. Kadangi šiuo metu tiek daug vyksta jūsų gyvenime, tai yra mažiausiai, ką galite padaryti dėl savęs. Jei turite partnerį, jis gali jus apkaltinti, kad laikotės filosofijos „kas mano, tas mano, o kas mūsų, tas mano“. Jūsų piniginiai poreikiai kyla ir atsakymas, ką daryti, jau beveik yra jūsų rankose. Jei kas nors gali įžvelgti manipuliavimo taktiką, tai tik jūs. Tačiau vis tiek tikėtina, kad jus namuose ar darbe supantys žmonės įtaria, kad būtent jūs žaidžiate su galia. Neskubėkite ir kurkite strategiją. Skubotų sprendimų pasekmės bus blogos. Prieš tai, kai sukursite planą, įvertinkite visus savo turtus, įskaitant nekilnojamą turtą, nuompinigius, investicijas ir net gi grynųjų pinigų transakcijas. Visa tai yra svarbūs aspektai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį. Dabar įsivaizduokite, kad atradote ne pinigus, o savo naują talentą. Visa tai taip pat gali reikšti, kad esate pernelyg užsiėmusi savo asmeninėmis problemomis ir jau kurį laiką esate linkusi pro pirštus žiūrėti į savo santykius. Ginti tai, ką jaučiate, yra teisinga, tačiau darykite tai kukliai. Padidėjęs ego ar per daug išdidumo ilgainiui jus įskaudins. Ženkite į priekį tvirtai, tačiau darykite tai šaltakraujiškai.

LIEPOS MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

Vėžys

Dabar tobula akimirka žengti į priekį ir pasidalinti savimi su visais, kurie jus supa. Jūs traukiate žmones, kurie jumis žavisi. Kai kurie jų gali romantiškai jumis domėtis ir, iš tiesų, šiuo laikotarpiu jūs esate labiausiai matoma. Sustiprinkite silpnąsias vietas ir užtaisykite įtrūkimus, galbūt net gi pakeiskite keletą kintamųjų, kad save padarytumėte geresne ir stipresne. Negyvenkite šiaip sau savo gyvenimo, darykite bet ką, kas padarys jį tikrą ir kupiną. Jūs esate labai jausminga ir jei gerai įsižiūrėsite, galite aptikti, jog galite savo naudai pasinaudoti šiuo pokyčių elementu ir paįvairinti savo santykius su artimais bei jums brangiais asmenimis. Būkite asmeniškesnė su mylimuoju, parodykite artimam draugui ar artimajam tai, ką dėl jų arba dėl savęs galite padaryti. Suartėkite ir sustiprinkite ryšius, kurie yra būtini ir jūsų profesijoje. Kol tai darysite, geriausias pasirinkimas būtų keliauti pasroviui. Šiuo metu iššūkis ar konfrontacija yra tikrai ne jūsų interesuose. Tai tik prisidės prie nereikalingo streso ir nepaisys kur kas svarbesnių reikalų. Kai pergalvosite savo gyvenimą, būkite sąžininga, objektyvi, tačiau nepalenkiama. Tai įrodys, kad tai jus teigiamai paveiks artimiausioje ateityje.

Liūtas

Dabar galite norėti sustoti ir iš naujo įvertinti savo poreikius bei troškimus. Kol ši fazė praeis, fiziškai, emociškai ir finansiškai jūs norėsite elgtis ramiai. Tame, ką jūs darote, galite jaustis ganėtinai apribota ir galbūt todėl jūs galite norėti pabėgti bei pasislėpti nuo viso pasaulio. Tai labai ryžtingas laikas dėl komplikacijų, kurios, tikėtina, jūsų santykiuose atsirado praėjusį mėnesį. Galbūt viso to priežastis yra konfliktas arba atsiradęs varžovas. Jūs esate linkusi peržvelgti savo pasirinkimus. Nereikia bereikalingai rizikuoti arba daryti kažką pernelyg ekstremalaus. Dalinimosi pasekmės, įskaitant ir finansinius dalykus, gali būti kai kurių konfliktų ar dramų šaltinis. Dabar tikrai ne laikas judinti ramų vandenį. Nesimėgaukite ar nebandykite pasijusti taip, tarsi galėtumėte sutvarkyti visas pasaulio problemas. Pasinaudokite šiuo laiku, kad iš naujo įvertintumėte savo gyvenimą ir galbūt pakeistumėte tai, kas jums netinkama. Pasistenkite labiau, kad sutartumėte su kitais jus profesinėje ar asmeninėje srityje supančiais žmonėmis. Laikymasis atokiai ir ieškojimas to, kas jūsų gyvenimą galėtų padaryti geresnį, ateityje paskatins teigiamas pasekmes.

Mergelė

Dabar pats laikas iš naujo įvertinti kas padaro jus — JUMIS. Kaip galite sukurti laimingą aurą, kuri patenkintų jūsų troškimą to, ko geidžiate šiame gyvenime? Išlaikykite tą šiltą ir draugišką savo savybę bei tą komandinio darbo sugebėjimą, kuris jums būdingas profesiniame gyvenime. Jūsų magnetizmas sukasi aplink paslapties ir žavesio elementus, o ne išnykstantį žavesį. Iš praėjusio mėnesio jūs atsinešėte teigiamą impulsą. Dabar šie aspektai tik stiprės, stimuliuodami jūsų kūrybingumą ir siekius. Jūsų šiltosios savybės sustiprėja, kai jūs pajuntate poreikį sumaišyti savo chemiją su savo mylimuoju. Jūs jaučiatės artima su draugais, kurie jums reiškia tiek daug, be to, jūs turite nuostabų priklausymo ir prisirišimo jausmą. Jūs ieškote susijaudinimo, nuotykių ir skubios partnerių ir mylimųjų reakcijos. Rodos, kad jūsų tikslai yra lengvai pasiekiami, jei jus padrąsinančiai palaikys draugai ir šeima. Požiūris yra teigiamas, energijos daug ir visa gyvenimo kokybė yra geriausia. Kitų domėjimasis jumis yra intensyvus ir jūs esate pastebima viskame, ką tik darote. Sekite tas svajones ir sugalvokite norą. Jūs būsite laiminga, kad taip padarėte.

LIEPOS MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

Svarstyklės

Savo seksualiuose troškimuose esate jausminga ir žemiška. Jūsų libido yra stiprus, tačiau kontroliuojamas. Reikalai jau krypsta į gerąją pusę. Jaučiate santykių ir kitų jūsų gyvenimo aspektų pagerėjimą. Dėl šio atlygio jūs tikrai sunkiai dirbote, tad atsisėskite ir pasimėgaukite tuo, juk viso to nusipelnėte. Išlaikykite kontaktą su viršesniais bei valdžios atstovais, nes tai padės jums siekiant jūsų užsibrėžtų tikslų. Nesvarbu, ar jūs tikitės pripažinimo, ar ne, jis ateis ir žvelgs jums tiesiai į veidą, tačiau kartu su juo bus ir daugiau atsakomybės, kurią reikės prisiimti. Įtampa kyla, įtraukdama jūsų sugebėjimą imtis iniciatyvos ir vadovauti kitiems. Darykite tai, ką savo širdyje jaučiate esant tikra ir teisinga. Visi esantys aplink jus stebi kaip įvertinimą ir/arba kaip įkvėpimą, tad jūsų sprendimai nebus nepastebėti. Įsipareigoję santykiai siūlo jums daugiau stabilumo, o jei tokių dar neturite, galite jaustis šiek tiek nesaugiai. Dabar asmeniniai santykiai tampa vis labiau svarbūs jums. Kai kurios jūsų tapsite verslo partnerėmis, o kai kurioms tam tikra prasme teks pasidarbuoti namuose dėl romantiškos partnerystės. Nors šį mėnesį ypatingai spaudžia karjeros reikalai, tačiau tą stresą bus naudinga palikti darbe, kad galėtumėte labiau mėgautis jūsų meilės gyvenimu.

Skorpionas

Daugiau nebeatidėliokite savo kelionių. Dabar yra tinkamas laikas išnaudoti bet kokius jūsų turimus tolimus ryšius. Tai teigiamai pasireikš kuriant pažintis, kurios paveiks jūsų idealus ir požiūrį, be to, pajusite entuziastingą ir energingą atsaką. Šį mėnesį jums yra paruoštas širdies ir minčių apsikeitimas. Seksualinis tyrinėjimas ir laisvė yra svarbūs, kaip ir seksualinio sąžiningumo poreikis. Jei šiomis dienomis jaučiatės esanti nepatikli ir priblokšta, nešvaistykite laiko praeities apmąstymams. Nukreipkite likusią energiją ir sutelkite dėmesį į unikalias savo gyvenimo patirtis bei dalykus, kurie jus padaro ypatinga. Jausitės susižavėjusi bei intelektualiai ir moraliai auganti. Tegul šis jausmas apima jus, nes tada vėl pajusite atsinaujinantį troškimą gyventi. Jūsų nesenoje praeityje buvo daug pakilimų ir nukritimų, su kuriais teko susitvarkyti. Nenuostabu, kad esate linkusi jaustis taip, kaip šiuo metu ir jaučiatės. Laikykitės tvirtai. Ateityje jūsų laukia ryškesnės spalvos. Kai nukreipsite savo nusistatymus, pajusite, kad jūsų vertybės tampa stipresnės, o jūsų idealai – labiau įkvėpti. Jūsų akys atsivers plačiau ir šviesiau, nes blogis praeis pro jus ir išnyks savaime, o jūsų nauja pasaulėžiūra išlys į šviesą.

Šaulys

Dabar galite būti priklausoma nuo jaudulio, kad pažįstate asmenį „nuo ... iki“, bei nuo meilės ir sekso galios. Dabar jums ypatingai svarbus yra intensyvumas. Pats laikas judėti link reikalų, kurie yra labiau susiję su kitais žmonėmis, o ne su jumis, ir kurie jau tuoj iškils į paviršių. Buvusios problemos išsispręs pačios arba išnyks, tad joms reikės mažiau jūsų rūpesčio. Būkite pasirengusi mirčiai (t.y. problemų ar santykių galui), kuri tuo pat metu nulems jums tiek malonumą, tiek ir skausmą. Pasistenkite atsikratyti siaubingo gyvenimo būdo ir šlamšto, kuris, jūsų manymu, gali atnešti žymų pasikeitimą jūsų asmeniniame gyvenime. Dabar yra tobulas laikas padaryti tai. Jaučiate poreikį išsaugoti aistrą, ir kai santykiuose ji nurimsta, jūs galite būti priklausoma nuo flirto su kitais žmonėmis, kad jaustumėtės gyva ir galinga. Jūsų troškimas tirti meilės ir sekso paslaptis didėja, kai jaučiatės gyvesnė nei įprastai. Iš naujo įvertinkite save ir savo ketinimus. Nustebinsite save ir galbūt kitus jus supančius žmones, supratusi kiek daug iš tiesų galite pakeisti į gerąją pusę. Atskleiskite savo stiprybes ir romantišką talentą. Galiausiai, paaiškės, kad jis jus paveiks teigiamai.

LIEPOS MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

Ožiaragis

Šį mėnesį jūsų dėmesys bus labiau skirtas jūsų meilės nuotykiui, jūsų draugystei ir galbūt net gi profesiniams santykiams. Dabar pats metas būti visuomeniškai. Patikrinkite savo kontaktus, atlikite tuos būtinus telefoninius skambučius ir susisiekite su tais, pabendravimą su kuriais vis atidėliojote. Jei asmeniniame gyvenime norite išvysti sėkmę, tai turite padaryti dabar. Dabar jūs mėgausitės socialiniu „žaidimu“, kursite ryšius su mylimaisiais, o jie gali būti ganėtinai viliojantys. Padirbėkite ties savo žiniomis apie žmones ir iš naujo juos apibrėžkite. Gali būti, kad potencialios kliūtys ir žinių apie žmones atnaujinimas padės jums suvokti, kur slepiasi blogybės bei išnaikinti jas prieš tai, kai jos pasieks jus ir paveiks jūsų gyvenimą. Net gi jei nėra jokių jus liečiančių pavojų, geriau būkite pasiruošusi tokiems kvailiojimams (maža ką). Panašu, kad dabar ignoruojate savo seksualinius poreikius, nes sutelkiate dėmesį į savo partnerio poreikius. Jei trokštate nuolatinių/stabilių santykių, verta nekantriai laukti savo mylimojo. Šį mėnesį jūsų laukia begalė užuojautos ir dalinimosi. Klestės artimi ryšiai su šeima, draugais ir net gi romantiški santykiai. Būtų protinga apie jūsų gyvenime pasitaikančias situacijas galvoti, taikant terminą „mes“, o ne „aš“.

Vandenis

Šį mėnesį meilė gali būti komplikuota, tačiau gaivinanti ir tikrai niekada ne nuobodi! Dabar pats metas stebėti pažeidžiamiausias artimų santykių sritis. Horizonte jau matyti pokyčiai tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje srityje, ypatingai sveikatos ir mitybos klausimais. Didesnių gyvenimo tikslų reikalavimai galėjo užtemdyti jūsų malonumų siekiančias veikas, ir dabar tai tampa akivaizdu. Taip pat gali būti, kad jūsų vaikai patiria savo pokyčius ir „stadijas“, tad dabar jiems reikia daugiau dėmesio. Paskirkite savo laiko padėti artimiesiems ir mylimiesiems, nes tai unikali patirtis, kurią verta patirti. Kiti būtinai pastebės, kad jūs esate ypatingai patraukli, graži ir draugiška darbe. Spaudimas mažėja, jūsų pasitikėjimas didėja, o svarbūs jūsų gyvenime žmonės jus palaiko. Mažiau dėmesio skirkite jūsų santykių įtrūkimams ir daugiau – „visam piešiniui“, taip romantika išliks gyva ir stimuliuojanti. Priimkite šiuos išbandymus ir pasinaudokite jais, kad blogus dalykus savo gyvenime pakeistumėte labiau trokštamu požiūriu į viską. Išsiaiškinkite, kas jus padaro laiminga ir kas galėtų sukurti pozityvesnį poveikį jūsų gyvenimui bei siekiant jūsų tikslų. Būkite dalykiška – tai pasireikš labiau organizuotu gyvenimo būdu.

Žuvys

Šitą mėnesį tikrai pajusite troškimą „pažaisti“. Jūsų patrauklumo jėgos bus itin stiprios. Jūsų kūrybiškumas liejasi laisvai ir kuria įkvėpimą, kuris viršija jūsų normalius gebėjimus. Jūsų emocijos tai parodo, tad visi tai pamatys. Pasilinksminkite su tuo ir su žaismingu požiūriu, kurį jis jums suteikia. Jūs gana ilgai save saugojote. Dabar pats metas imti vadovauti ir išbandyti naujus dalykus. Pasinaudokite savo įkvėpimu ir būkite spontaniška. Išbandykite laimę ten, ko paprastai nedrįstumėte padaryti. Pajuskite troškimą ir leiskitės jo vedama, o ne atsitraukite. Jūsų pastangos nebus nepastebėtos ir bus teigiamos bei produktyvios jums. Būtent tai ir yra vadinama gyvenimo prieskoniu. Jis yra skirtas jums, kad mėgautumėtės juo pilnai fiziškai, protiškai ir net gi emociškai. Tačiau būkite atsargi ir nepiktnaudžiaukite. Viskame, ką darote, jauskite ribas. Mėgaukitės gyvenimo vaisiais, tačiau nebūkite pernelyg pasitikinti ir negalvokite, kad nieko blogo negali nutikti. Peržengsite tas ribas ir pamatysite, kaip greitai kažkas nuostabaus gali virsti siaubingu. Išbandykite laimę meilėje, tačiau nerizikuokite. Jūs žinosite skirtumą.Virtuvės šefas/-ė:Regina  27-06-2016, 11:51   Skaitė: 9242    ............
Norėdami rašyti komentarus užsiregistruokite.