скачать шаблоны dle Игры для Андройд
Registracija    Prisijungti
Prisijungimo panelė
» » KOVO MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

Horoskopai / Mėnesio horoskopas

KOVO MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

KOVO MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)
Sėkmės akimirkos ir nesusipratimai dažnai keis vienas kitą. Tačiau profesinės veiklos tai stipriai nesutrukdys. Turėsite galimybę atkakliai pakovoti už kolektyvo veiklą. Įgysite naujos patirties ir bendradarbių pagarbą. Sieksite užbaigti anksčiau pradėtus projektus, darbus ir pradėti naujus, kurie mintyse jau seniai apgalvoti, suformuoti, belieka tik drąsiai veikti. O drąsos prireiks net jums, kurie paprastai nebijo iššūkių. Pirmoje dekadoje tik skaudžiai iškils klausimai, susiję su finansais. Darbams tai nesutrukdys, tačiau neišvengsite konfliktų šeimoje. Antroje dekadoje teks paplušėti prie dokumentų pildymo. Bus daug rašliavos ir skaičiavimų. Trečioje dekadoje teks apsispręsti ko teks atsisakyti vardan sėkmės...Meilės srityje pavasaris savo įtaką daro, vyrai apsispręs atsisveikinti su viengungišku gyvenimu, o moterys sunkiai atsigins nuo gerbėjų gausos. Ypač gausus meilės nuotykiais laikotarpis - antra dekada. Mėnesio pabaigoje turėsite galimybę išvykti į tolimą kelionę, nepraleiskite šito šanso.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)
Pirmoje dekadoje Jautukams teks pamiršti atsargumą. Situacija iš jūsų reikalaus aktyvumo, gebėjimo greitai apsispręsti. Jei to nesugebėsite pats- gyvenimas privers. Pirmoje ir antroje dekadoje įvairūs trukdymai darbe. Sugrįžta situacijos iš praeities, išlįs jūsų kompleksai. Laikas parodys kiek greitai sugebėsite pamiršti praeities nesklandumus. Jaučiai – viršininkai konfliktuoja su pavaldiniais, dėl nepabaigtų darbų, užsitęsusių projektų vykdymo. Jaučiai – darbuotojai turėtų prilaikyti komentarus savo bendradarbių adresų. Visi darbo reikalai suaktyvės trečioje dekadoje. Atsiras galimybė išvykti į darbinę kelionę užsimegs naudingi ryšiai su užsienio partneriais. Finansinė padėtis pagerės antroje mėnesio pusėje. Netikėtai mėnesio pabaigoje sulauksite skolų grąžinimo. Meilės reikaluose širdis ilgisi romantikos, norisi nuotykių ir aistros. Jei esate dar vieniši, sulauksite šių nuotykių, o jei esate vedę – savo švelnius jausmus skirsite savo antrajai pusei, nerizikuosite šeimynine laime.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)
Pirmoje dekadoje jausitės ramus. Sunkumai, kurie jus gali užgriūti yra laikini ir juos lengvai įveiksite. Planetų išsidėstymas rodo, jog trumpalaikės apatijos periodai bus lengvai įveikiami. Šiuo metu dėmesys naujų kontaktų paieškai, plėskite socialinius ryšius. Darbo srityje greito, veržlaus judėjimo link gerbūvio ir finansinės sėkmės nesitikėkite. Judėkite link savo tikslų ramiai, nuosekliai. Mėnesio pradžioje palankiau kaupti idėjas, jas užsirašinėti, nagrinėti, atrinkinėti....Pasirinkti bus sunku kas svarbiausia ir perspektyviausia, tačiau teks rimtai apsispręsti, nes nuo to priklausys ateities sėkmė. Senų draugų palaikymo ypač reikės trečioje mėnesio dekadoje. Finansinė padėtis nestabili. Stebėkite pajamų ir išlaidų balansą. Dabar daugiau investuosite, nei gausite dividendų. Meilės santykiuose išbandymų metas. Jei ryšys stiprus – liksite kartu, jei ne – nutraukite be gailesčio užsitęsusią „santykių agoniją“.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)
Šis mėnuo jums pakankamai stabilus ir sėkmingas. Dėmesio sulauksite visur, nesvarbu ar tai tik tėvų susirinkimas mokykloje, ar rimtas posėdis darbe su akcininkais. Labai reikalinga jūsų patirtis ir profesinės žinios. Nelaukite ką nuspręs kolektyvas, daugiau asmeninės iniciatyvos. Tokiu būdu įtvirtinsite savo poziciją ir trečioje dekadoje pajausite, jog realizuojami projektai stiprina jūsų autoritetą. Jūsų sėkmė pritrauks ir „tuščių“ kontaktų. Pasistenkite trečioje dekadoje atsijoti tas siurbėles, kurios naudojasi kitų pasiekimais. Pasitikėkite savo intuicija. Finansinė situacija pakankamai stabili. Galimos sėkmingos derybos ir sutartys atnešančios pelno. Asmeniniame gyvenime reikalai kol kas juda vangiai. Norisi užsidaryti savo kiaute, todėl didelių meilės nuotykių ir nesitikėkite. Išnaudokite šį laikotarpį poilsiui ir jėgų atstatymui. Daugiau dėmesio skirkite tėvams ir seneliams. Jiems irgi reikalinga jūsų meilė ir nuoširdumas.

KOVO MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)
Pirmoji dekada liūtukus privers pasinervuoti, gali iškilti įvairių problemų keliose srityse. Noras sėkmingai dirbti ir uždirbti, ateities planų pramatymas verčia būti pastovioje įtampoje. Pastovi emocinė įtampa, nemokėjimas atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo išorinių dirgiklių gali suaktyvinti jūsų ligas. Raskite laiko poilsiui, išmokite sustoti pats o ne laukite, kada organizmas galutinai išsiderins. Nepamirškite, jog turite ir gerų draugų, į kuriuos galite atsiremt. Šis etapas tinka kolektyvinei veiklai. Antra dekada bus ramesnė, pavyks rasti laiko ir trumpom išvykom, kurios padės nuraminti emocinę įtampą. Trečioj dekadoj profesinėj veikloje sulauksite įdomių pasiūlymų. Tai kaip likimo dovana, nepražiopsokite. Finansinė padėtis įtempta mėnesio pradžioje. Susilaikykite nuo didelių išlaidų, būkite išmintingi ir palaukite mėnesio pabaigos. Galite sulaukti netikėto, neplanuoto papildomo uždarbio galimybės. Viskas, kas susiję su meilės reikalais labai painu. Galite sutikti tik tą vienintelį ar vienintelę, tačiau per savo rūpesčius stumsite tą tikrą jausmą į šoną.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Darbe teks daug ir nuoširdžiai paplušėti. Pirmoji dekada tai tikras jūsų kantrybės išbandymas. Naujiems projektams dar ne laikas. Reikia pabaigti įvairius pradėtus darbus, nors jie taip jau jums įgrisę. Tai gerokai atsilieps nuotaikų kaitai, pastoviai kils susierzinimas. Išliekite susikaupusi pyktį kur sporto salėje, pabūkite gamtoje ir vėl grįžkite prie darbų. Situacija keisis trečioje dekadoje. Pajusite naujų jėgų antplūdį, atsiras daugiau entuziazmo ir galimybė padėti pagrindus naujai veiklai. Finansinė rizika ši mėnesį nepageidaujama. Viskas turi būti patikrinta, suskaičiuota. Pokyčiai meilės fronte. Pirma dekada atneša didelių išbandymų asmeniniuose santykiuose. Užsitęsę barniai, noras išsakyti viską ką galvojate išprovokuos ilgalaikių santykių griūtį. Emocijos aprims tik trečioje dekadoje. Tam įtakos turės ir nauja romantiška pažintis. Gyvensite naujo jausmo įtakoje. Viltys ir svajonės, naujai užgimstanti meilė gydys širdies žaizdas.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)
Jūs nepratę pasiduoti sunkumams, jie jus tik užgrūdina ir sutvirtina. Būkite kantresni kitų silpnybėms, kontroliuokite ir savo norus tuo pačiu. Daug kovoti užimant savo vietą po saule neteks, žvaigždės šį mėnesį jums palankios. Jus lydės sėkmė ir daug gundančių darbo pasiūlymų. Būkite aktyvūs, kūrybingi, dėmesingi informacijai. Trečioje dekadoje sulauksite bendraminčių palaikymo ir investuotojų palankumo. Nepraleiskite progos įgyvendinti savo drąsaus užmanymo. Tai ką planavote metų pradžioje, galu gale įgauna realų pavidalą. Svajonės virsta tikrove. Finansinė situacija gerės trečioje dekadoje. Galėsite skirti šiek tiek pinigų kelionėms ar kitiems širdžiai maloniems užsiėmimams. Asmeniniuose santykiuose situacija dviprasmiška. Pasiduodate išorinės, jums primetamos nuomonės įtakai. O kur gi jūsų paties sprendimai? Viskas praaiškės artimiausiu metu, kiek stiprūs jūsų santykiai ir jausmai, atskirsite kur tik draugystė, o kur tikra meilė.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)
Mėnesio pradžioje būkite kuklesni tiek darbo tiek asmeninėje srityje. Dideli, grandioziniai planai dirgina jūsų vaizduotę, norisi greičiau įgyvendinti savo idėjas. Tačiau niekas neleidžia pakilti į vadovaujančias pozicijas. Teks trumpai pabūti šešėlyje. Trečios dekados pradžioje įvyks tam tikri įvykiai, kurie sudėlios visus taškus. Nebijokite trumpalaikio sustojimo darbuose, o tiesiog tuo metu atidžiau rinkitės žmones, su kuriais žadate sudaryti ilgalaikes darbo sutartis. Sėkmingos derybos dar negarantuoja sėkmingo darbo. Mėnesio pabaigoje pajausite, jog jūsų energija senka. Palaikymo sulauksite iš senų gerų bičiulių, tai ir padės atsigauti. Meilės santykiuose netikėta romantiška pažintis mėnesio pradžioje privers smarkiau plakti širdį, bus ir džiaugsmo ašarų, pergyvenimų ir įvairių linksmų nuotykių. Antroj dekadoj galimi lengvi nesutarimai, tačiau viskas galu gale išaiškės. Šiuo laikotarpiu lengvai išspręsite ir šeimoje kylančius nesutarimus.

KOVO MĖNESIO HOROSKOPAS visiems zodiako ženklams!!

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)
Pirma dekada palankus laikotarpis įtvirtinti savo profesines žinias, tobulinti kvalifikaciją. Profesinėje veikloje galite sulaukti sėkmingo ėjimo į priekį. Turėkite omeny, jog situacija bus palanki tiems, kas užmegs glaudžius ryšius su kolektyvų, o ne stengsis vienas prasiveržti. Antroje dekadoje atsiskleis jūsų kaip lyderio savybės. Vienu metu atrodys, jog situacija tampa nekontroliuojama...Tiesiog tuo metu trumpai stabtelkite ir pamatysite, jog sprendimas yra čia pat. Mėnesio pabaigoje turėsite galimybę gerai pailsėti. Pati kelionė suteiks daug malonių akimirkų ko negalėtume pasakyti apie kelionės metu įsigytus daiktus. Finansinė padėtis nestabili, ten kur tikitės pajamų, galite ir nesulaukti. Šį mėnesį atėjo laikas skirti daugiau dėmesio asmeniniams santykiams. Mylimi žmonės jau seniai nebesulaukia jūsų dėmesio, tai kelia įtampą. Partneris jaučiasi išstumtas iš jūsų erdvės. Reikia tik šiek tiek pastangų, dėmesio partnerio jausmams ir jis bus pasiruošęs dalintis jūsų džiaugsmais ir rūpesčiais.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)
Aktyvumas profesinėje srityje jus džiugina, tačiau kylanti euforija ilgai netruks. Teks mieli Ožiaragiai pripažinti, jog svajonės ir planai dar gerai neapmąstyti. Pirmoje dekadoje turėsite įrodyti jog sugebate laiku susiorientuoti, prisitaikyti prie gyvenimo diktuojamų sąlygų. Antroje dekadoje bus sudėtinga derinti asmeninius ir visuomeninius reikalus. Ne pats sėkmingiausias laikotarpis lankantis oficialiose įstaigose. O trečioje dekadoje jausite visų palaikymą ir stabilizuosite padėtį darbe. Galimi malonūs netikėtumai pačioje mėnesio pabaigoje. Šis mėnuo atskleis kurie žmonės jums nėra labai draugiški ir linkę jus išnaudoti. Jiems bus sunku nuslėpti pavydą ir neviltį dėl jūsų sėkmingo kilimo karjeros laiptais. Nenustebkite, jei tai pasirodys tolimas giminaitis. Šeimoje jau seniai pribrendo laikas pokyčiams, klausimas tik ar stovėsit žiūrėdami kaip viskas griūna, ar patys imsitės rimtų sprendimų. Viskas pasikeis teigiama linkme.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)
Noras kažką keisti taps stimulu nesustoti vietoje ir judėti į priekį link svajonės. Galimas, kad ir nedidelis, bet žygdarbis...peržengsite per patį save, savo įpročius ir įprastą gyvenimo ritmą. O sprendimas ateis staiga, netikėtas bus aplinkiniams. Ką jau sakyti aplinkiniams, jei ir pats nustebsite savo ryžtingumu. Pirmoji dekada palanki individualiam darbui, kūrybai, mokslinei veiklai. Antrojoje dekadoje galimybė praplėsti savo įtakos zoną, galima komandiruotė, išvyka darbiniais reikalais. Naujos galimybės ir kilstelėjimas vienu laipteliu aukštyn profesinėje srityje trečioje dekadoje. Asmeninėje gyvenime pasistenkite būti kuklesni, viskas tik prasideda. Jūsų optimizmas, gera nuotaika tik dar labiau sustiprins artimus ryšius su mylimaisiais. Kas dar vienišas – turės galimybę sutikti širdžiai ir kūnui mielą žmogų. Finansinėje sferoje šiokia tokia įtampa. Neišlaidaukite, turi būti taupymo periodas.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)
Jei anksčiau įvykiai klostėsi ne jūsų naudai, sunku buvo suvokti, kodėl iš pirmo žvilgsnio geri projektai negalėdavo sėkmingai prasimušti. Tai dabar jau atėjo laikas pasireikšti ir parodyti save pasauliui. Darbe situacija keičiasi į gerąją pusę. Jūsų profesinės žinios ir atkaklumas padės įtvirtinti savo pozicijas. Antroje dekadoje būkite dėmesingi naujiems kontaktams ir pažintims, ateityje šie ryšiai bus naudingi abipusiai. Trečioje dekadoje turėsite galimybę įgyti naujų žinių ir patobulinti senąsias žinias profesinėje srityje. Bus šansas atsiskleisti save vadovaujančiose pareigose. Asmeniniuose gyvenime pasistenkite nesiblaškyti, neieškoti trumpalaikių nuotykių. Laikykitės patikimų, gyvenimo išbandytų partnerių. Nutraukti santuokos įžadus taip pat bus sudėtinga, situacija dar neišspręsta. O jaunos žuvysi, tik pradedančios pažinti meilės paslaptis turės galimybę sutikti sau artimos sielos žmogų. Finansinėje sferoje galimos mažos avantiūros – kokios jus bus, nuspręsite pagal save. Jūs galėsite sau tai leisti, nes ši sritis bus pakankamai sėkminga.
Virtuvės šefas/-ė:Regina  7-03-2018, 21:56   Skaitė: 27455    ............
Norėdami rašyti komentarus užsiregistruokite.