DataLife Engine > Horoskopai / Mėnesio horoskopas > GRUODŽIO MĖNESIO HOROSKOPAS 12 zodiako ženklų!

GRUODŽIO MĖNESIO HOROSKOPAS 12 zodiako ženklų!

GRUODŽIO MĖNESIO HOROSKOPAS 12 zodiako ženklų!

Avinas (03.21 - 04.20)

Gruodžio mėnesį Avino ženklo atstovui nestigs pasitikėjimo savimi. Jausite energijos antplūdį ir į darbus kibsite su užsidegimu. Projektai, pradėti įgyvendinti gruodžio mėnesį, vystysis sklandžiai. Puikių rezultatų turėtų atnešti bendradarbiavimas su užsienio partneriais. Gruodžio mėnesio horoskopas pataria nepalikti darbų, kuriuos galite užbaigti jau dabar, kitiems metams. Profesinėje veikloje svarbu susiplanuoti darbus taip, kad iki naujųjų 2017 metų neliktų neužbaigtų darbų. Jeigu dirbate prie ilgalaikio projekto, geriau dėkite jį į šoną, o dirbkite prie tų projektų, kuriuos galite užbaigti dar šiais metais. Vertėtų pataupyti, nes laukia nemažos išlaidos.

Jautis (04.21 - 05.21)

Paskutinis metų mėnuo turėtų džiuginti maloniais pokyčiais įvairiose gyvenimo srityse. Gali pasitaikyti smulkių nesklandumų, bet visumoje mėnuo bus geras. Gruodžio mėnesio horoskopas Jaučiui pataria energiją eikvoti pagrindinių tikslų siekimui, nes galite nuveikti tikrai daug. Nebijokite rizikuoti. Per didelis Jūsų atsargumas kartais kiša koją. Galimi konfliktai su kolegomis. Jeigu puola – ginkitės, bet neprovokuokite konfliktų pirmi. Šį mėnesį posakis „geriausia gynyba - puolimas“ netiks. Pasistenkite problemas spręsti diplomatiškai. Antroje mėnesio pusėje vertėtų būti atsargesniems vairuojant.

Dvyniai (05.22 - 06.21)

Daugumai Dvynių gruodis bus gana sėkmingas mėnuo. Dabar galite parodyti viską, ką sugebate. Būsite energingi ir dirbsite su ugnele, kas padės visus darbus atlikti lengvai ir susidoroti su iškylančiomis problemomis. Gruodį nesunkiai užbaigsite senus projektus, kurių užbaigimą dėl vienokių ar kitokių priežasčių vis atidėliojote, tad išnaudokite šį laiką tinkamai. Taip pat gruodis labai tinkamas naujų žinių įsisavinimui. Mokykitės kažko naujo, lankykite kursus, seminarus. Antroje gruodžio mėnesio pusėje nerizikuokite pinigais, o didelius pirkinius atidėkite ateičiai.

Vėžys (06.22 - 07.22)

Vėžio ženklo atstovai 2016 metų gruodį bus pozityviai nusiteikę ir užkrės tuo aplinkinius. Paskutinį metų mėnesį skirkite daugiau laiko sau, savo išvaizdai ir organizmo stiprinimui. Negailėkite pinigų įvaizdžio tobulinimui ar naujo įvaizdžio kūrimui. Profesinėje veikloje turėsite galimybę sudaryti ne vieną naudingą sandorį, susipažinsite su „reikalingais“ žmonėmis. Galite kilti karjeros laipteliu. Pasistenkite gerai išsimiegoti, kad darbe nebūtumėte išsiblaškęs, nes galite pridaryti klaidų. Jeigu kažkas Jumis pasitikėjo, vertinkite tai ir saugokite svetimas paslaptis taip, kaip savas, kitaip rizikuojate prarasti gerą draugą.

Liūtas (07.23 - 08.21)

Gruodžio mėnesį Liūtai gyvens šventinėmis nuotaikomis. Profesinėje veikloje viskas eisis kaip iš pypkės. Pasitikėjimas savimi gerokai išaugs. Prie to prisidės puiki Jūsų nuotaika ir šilta atmosfera namuose. Išnaudokite šį laikotarpį, nedvejodami imkitės naujų projektų, megzkite naujus kontaktus, planuokite ateitį ir t.t. Būtent Jūsų aktyvumas gruodį atneš puikių rezultatų. Antroji gruodžio mėnesio pusė gali būti šiek tiek nervinga.

Mergelė (08.22 - 09.23)

Mergelės 2016 metų gruodį sulauks pagalbos iš artimųjų ar draugų. Greičiausiai Jus suves su „reikalingais žmonėmis“, kurie padės išspręsti užgriuvusias problemas, ar tiesiog pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Profesinėje veikloje būkite aktyvios, rodykite iniciatyvą, susidomėjimą. Dalyvaukite įvairiuose projektuose ir nebijokite savarankiškai priimti sprendimų, nes didelė tikimybė, kad jie bus teisingi. Ginkite savo nuomonę, žinoma tai darykite taktiškai. Jokiu būdu nemenkinkite kolegos ar verslo partnerio, su kurio nuomone nesutinkate, toks elgesys gali atsisukti prieš Jus.

GRUODŽIO MĖNESIO HOROSKOPAS 12 zodiako ženklų!

Svarstyklės (09.24 - 10.23)

2016 metų gruodis į Svarstyklių gyvenimą neatneš jokių nenumatytų įvykių. Sėkmė jus lydės jeigu viską kruopščiai planuosite. Sprendžiant problemas pasinaudokite visa sukaupta gyvenimiška patirtimi, nes tai padės priimti teisingus sprendimus. Galite išklausyti aplinkinių patarimus, tačiau vadovaukitės savo galva. Jeigu visgi labai abejojate, kurį iš galimų iškilusios problemos sprendimo būdų pasirinkti, geriau atidėkite tai vėlesniam laikui. Tikėtina, kad vėliau viskas išsispręs savaime.

Skorpionas (10.24 - 11.22)

Gruodžio mėnesį Skorpionas bus labai aktyvus ir energingas. Susikoncentruokite rimtam darbui, tačiau neskubinkite įvykių. Tai laikas kai galite pasistūmėti į priekį daugeliu klausimų. Tik nereikėtų tikėtis greitų rezultatų. Įsiklausykite į artimų žmonių patarimus, jie gali būti labai vertingi. Gruodį netinkamas metas kažką keisti Skorpiono gyvenime, tegul viskas teka įprasta vaga. Tai galioja tiek profesinėje veikloje, tiek ir asmeniniuose santykiuose. Darbe neįvedinėkite naujovių, naudokite jau išbandytus darbo metodus. Palankios šį mėnesį dalykinės kelionės, komandiruotės. Tikėtina, kad jų metu ne tik atliksite tai ką suplanavote, bet ir užmegsite naujų vertingų kontaktų, o tai ateityje teigiamai atsilieps jūsų karjerai.

Šaulys (11.23 - 12.22)

Profesinėje veikloje 2016 metų gruodžio mėnesį Šaulius lydės sėkmė. Ypatingai seksis kūrybinių profesijų atstovams. Tiems šauliams kurie dirba vienoje vietoje jau kurį laiką galimas karjeros augimas. Jeigu įsidarbinote neseniai, greičiausiai būsite pripažintas vadovybės. Šaulius-verslininkus gali pradžiuginti padidėjusios pajamos. Tiek karjeroje tiek asmeniniame gyvenime gruodį bus labai svarbus pirmasis įspūdis, kurį paliksite žmonėms. Gruodžio mėnesio horoskopas pataria būti kantresniems, per daug nerodyti savo emocijų aplinkiniams. Jūsų tiesmukiškumas gruodį gali pakenkti.

Ožiaragis (12.23 - 01.20)

Nebūkite pernelyg kuklūs ir savikritiški, neužsisklęskite savyje. Greičiausiai aplinkiniams dar reikėtų pasitempti, kad pasiektų Jūsų lygį. Nekreipkite dėmesio į apkalbas, žmonės dažnai nemėgsta tų, kuriems sekasi geriau nei jiems. Laisvalaikį leiskite aktyviai, apsilankykite sporto klube, baseine. Bet kokios vandens procedūros pagerins Jūsų savijautą. Tikėtina, kad gruodį pagaliau užbaigsite jau ilgokai vystomą projektą, kurio užbaigimas dėl vienokių ar kitokių priežasčių vis strigo. Prieš pradėdami kažką naujo turite būti labai atidūs, kruopščiai išanalizuoti kas ir kaip, įvertinti, ar sugebėsite pasiekti norimų rezultatų. Jeigu ne, tai ar verta pradėti?

Vandenis (01.21 - 02.18)

Greičiausiai gruodį būsite linkę daryti tai, kas Jums malonu, bet visiškai nereikšminga. Susiimkite, dabar tinkamas laikas pagaliau užbaigti visus susikaupusius, vis atidėliojamus darbus, nesineškite jų į kitus metus. Rizikuoti ir priimti svarbius sprendimus gruodį gali tekti ne kartą. Nebijokite sunkumų, Jums pavyks juos įveikti. Tikėtina, kad sėkmę neš netradiciniai sprendimai. Venkite avantiūrų - gali nukentėti jūsų reputacija arba kišenė. Pasistenkite būti pakantesni artimiesiems, išlaikykite šiltus, draugiškus santykius. Mėnesio pabaigoje atsargiai vairuokite.

Žuvys (02.19 - 03.20)

Gruodžio mėnuo atneš daug teigiamų emocijų į Žuvų gyvenimą. Jausitės stiprūs, labiau pasitikėsite savimi. Tiesa šventiniai vakarėliai iki paryčių gali ir nuvarginti, bet juk ne kasdieną tai vyksta. Greičiausiai nepavyks išvengti būdingų žiemos laikotarpiui peršalimo ligų, virusų. Bent pasistenkite, kad ligos praeitų be komplikacijų. Profesinėje veikloje turėsite puikių progų parodyti savo profesionalumą ir greičiausiai pasieksite labai gerų rezultatų. Tiesa per daug rizikuoti šiuo laikotarpiu neverta. Pasikliaukite savo nuojauta. Jeigu jaučiate, kad sugebėsite davesti pradėtą darbą iki galo, puiku, imkitės jo, bet jeigu labai abejojate, geriau nepradėkite nieko naujo.
[xfgiven_ingredientai]
[xfvalue_ingredientai]
[/xfgiven_ingredientai]Вернуться назад