DataLife Engine > Horoskopai / Mėnesio horoskopas > IŠSAMUS VASARIO MĖNESIO HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ!!!

IŠSAMUS VASARIO MĖNESIO HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ!!!

IŠSAMUS VASARIO MĖNESIO HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ!!!


Avinas.

Vasaris Avinui bus iššūkių mėnuo. Jo laukia konkurencinė kova. Kad Avinas iškart neiškabintų varžovui akių, jam būtina pasinaudoti diplomatijos gudrybėmis. Ugninio charakterio Avinas turi sistemingai mokytis santūrumo, jeigu nenori susikurti varginančių santykių su visais aplinkiniais žmonėmis.
Meilės ryšiai su Avinu jo partneriui nėra cukraus laižymas! Nuo vasario pradžios Avinui pradės smarkiai sektis meilės reikaluose. Šį mėnesį jis tikrai neliks neišbučiuotas.

Jei viengungis Avinas susikrautų lagaminus ir išvyktų pakeliauti, jis tikrai padidintų savo šansus vasario mėnesį užmegzti jaudinantį meilės ryšį.

Nuo vasario 1 dienos verslo reikalai ims klestėti. Per derybas su klientais, verslo partneriais ir kolegomis Avinas įrodys savo kompetenciją. Jei kas bandys prievarta palenkti Aviną į savo pusę ar įtraukti į įtartinas aferas, tam nepavyks.

Iki vasario 8 dienos Avinas bus pasinėręs iki ausų į darbą. Po to įtempta situacija biure pradės šviesėti. Jei dabar jis sublizgėtų racionaliais pasiūlymais ir tinkamų sprendimų idėjomis, galėtų greitai padaryti karjerą. Bet kokiu atveju šį mėnesį jam susiklostys geriausios sąlygos tapti superžvaigžde, kitos tokios palankios progos šiais metais gali nepasitaikyti.

Aktyviam Avinui šį mėnesį būtų labai naudinga išvažiuoti į kalnus. Slidinėjimas – sezoninis poilsis.

Jei viršininkas bandys priekaištauti, kad jūs nepakankami plėšotės dėl jo ir firmos, vis tiek nesistenkite padaryti visų darbų vienu kartu. Galvos skausmai ir tamsūs ratilai po akimis bus tokių nežmoniškų pastangų pasekmės.

Vasario mėnesio patarimas: jeigu jums kažkas nepatinka, turite tai atvirai pasakyti! Nuo mėnesio vidurio grės rimti pavojai, nes konkurentai tyko iš pasalų!

Jautis.

Kiekvieną dieną po pasimatymą? Vis naujas meilės nuotykis? Jaučiui tai įmanoma, bet jis to nenori.

Karšto būdo Jautis nėra visai abejingas nuotykiams, nes Venera jam suteikė daug meilės energijos. Jei paklaustumėte, ar jis įsimylėjęs, „ne“, – atsakytų užsispyrėlis Jautis. Bet jei laimė netikėtai atsirastų prie durų, Jautis du kartus pagalvotų, ar atsakyti neigiamai.

Gėlių puokštė iš paslaptingo garbintojo – šį mėnesį visai tikėtinas dalykas. Tai galėtų įvykti Valentino dieną, kai jūsų brangiausiasis stengsis nustebinti savo dėmesiu.

Vasario mėnesį Jautį darbe užgrius visokie rūpesčiai. Merkurijus skatins jį daryti karjerą. Gebėjimas sumaniai tvarkyti finansinius reikalus Jaučiui bus užtikrintas. Kai reikės mokėti, Jautis išsitrauks kietai prikimštą piniginę.

Kiekvienas viršvalandis vasario mėnesį Jaučiui bus investicija į ateitį. Jis pelnys pripažinimą ir lengviau atsikvėps, kai užbaigs visus užsigulėjusius darbus. Tada galės nustumti į šalį biurokratinę popierių krūvą, pailsėti ir su naujomis jėgomis imtis kitų darbų, kelti sau didesnius iššūkius.

Neptūnas paskatins Jautį gilioms mintims. Jautis ir šiemet bus linkęs į dvasinį gyvenimą, mėgs pasvajoti. Dažnai klausinės savęs: „Kur aš esu? Ko siekiu?“ Jam patartina nepamiršti realybės, kad per daug nesusižavėtų oro pilių statybomis. Objektyvus savo sugebėjimų ir jo padėties pasaulyje įvertinimas dar nepakenkė nė vienam Jaučiui.

Vasario mėnesio patarimas: sąmoningai stiprinkite pasitikėjimą savimi. Tai padės pelnyti aplinkinių pagarbą ir padaryti karjerą.

Dvyniai.

Venera vasario mėnesį bus Dvynių sąjungininkė ir suteiks jiems nepaprastai daug žavesio. Gali būti, kad jie vėl sutiks savo senąją jaunystės meilę. Ar susitikimas apsiribos nostalgišku vakaru „Prisimeni, kaip mes tada...?“, priklausys tik nuo Dvynių. Yra tikimybė, kad išblėsę jausmai vėl įsiliepsnos. Ar atgijusi meilė bus laiminga, žvaigždės to neatskleidžia.

Vienišiems Dvyniams karštas susipažinimų laikotarpis truks iki vasario 8 dienos. Iki to laiko jums netrūks dėmesio ir euforijos. Ar iš naujos pažinties išsirutulios meilės komedija, drama ar tragedija, priklausys nuo pagrindinio vaidmens atlikėjo.

Dvyniams patartina pasinaudoti ramiu laikotarpiu darbe ir pagerinti savo karjeros šansus. Atkreipkite vadovo dėmesį į savo pasiekimus darbe. Jis įsidėmės jus. Girdamiesi savo laimėjimais, apsiribokite tuo, ką sugebate geriausiai. Bet atsargiai! Venkite suversti savo užduotis kitiems. Kitaip rizikuojate, kad konkurentas pasinaudos proga ir nugvelbs jums iš po nosies svajonių projektą. Pavyduolis gali apjuodinti Dvynius ir parodyti juos vadovui ir kolegoms blogoje šviesoje. Nesileiskite išvedami iš pusiausvyros ir patys apdairiai priimkite svarbius sprendimus.

Ne visada karjera būna svarbiausias dalykas gyvenime. Kad siekdami tikslo neliktumėte visai be jėgų, prasmingai pasinaudokite laisvalaikiu. Dvyniams naudinga dažniau susitikti su draugais, praleisti su jais ramų vakarą ar nueiti į kiną. Galima kartu pasigaminti gurmanišką vakarienę – toks užsiėmimas stiprins bendrumo jausmą ir bus puikus laiko praleidimas. O indus suplauti gali ir svečiai.

Vasario mėnesio patarimas: apie 14 dieną įtempkite visus pojūčius! Turite nepražiopsoti svarbaus signalo.

Vėžys.

Vasario mėnesį visiems reikės Vėžio. Kiekvienas prašys jo pagalbos, patarimo ar dėmesio. Tačiau brangiausias žmogus šiemet dar vers jį palūkėti.

Vėžio meilės ryšiai bus lengvi ir paviršutiniški. O juk Vėžys slapta ilgisi didžiosios meilės ir švelnumo, kurios šį mėnesį nepatirs.

Šaltas Vėžio abejingumas yra apgaulingas, jis trokšta pavasariškų jausmų. Jeigu jam pasirodys, kad sutiko svajonių partnerį, ledai greitai ištirps.

Jei manote, jog gerai pažįstate Vėžio moterį, klystate. Vėžių charakteris yra toks neapčiuopiamas kaip muilo burbulas. Lygiai toks pat sprogstantis ir išnykstantis, kai reikalas susijęs su meile. Vėžių moterys ir vyrai mielai atsisako preliudijos – pasinaudokite tuo.

Vasario mėnesį Vėžiui darbe bus ne juokai. Kas gali nepasisekti, tas nepasiseks. Laimei, paskutinį žiemos mėnesį Vėžiui pasitaikys šansas ištaisyti savo klaidas. Jis gaus daug darbo ir už tai sulauks vadovo pagyrimo.

Patarimas Vėžiui: atsakykite humoru, kai situacija darbe per daug įkais.

Vėžiai ne tik trokšta užkopti į viršūnę, bet ir sąmoningai siekia karjeros. Jie lėtai ir atkakliai ropščiasi į vadovo kėdę. Gudriai apskaičiuoja visas galimybes ir kliūtis. Jie žaviai ir šaltakraujiškai kėsinasi užimti konkurento vietą. Nuo mėnesio vidurio Vėžys gaus reikšmingų užduočių, kurioms turėtų būti gerai pasirengęs.

Nuostabias valandas Vėžys gali praleisti su Avinu, o skyrybų procesą pradėti su Mergele. Jei Vėžys mėgsta keliauti, šį mėnesį jam vertėtų susiieškoti tinkamą bendrakeleivį – tik ne tarp žvaigždžių, o iš pažįstamų. Ir susikrauti lagaminus. Nepamirškite, kad Vėžys būna pretenzingas kelionėse ir pasitenkina tik geru viešbučio aptarnavimu.

Vasario mėnesio patarimas: kreipkite dėmesį į tai, ką sakote, ypač kam perduodate informaciją!

IŠSAMUS VASARIO MĖNESIO HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ!!!


Liūtas.

Nesvarstykite per ilgai, ar jūsų partneris jums tinka. Patikėkite: jis tinka! Net jeigu jis atrodo pavargęs, jo širdis vis dar skirta jums. Net jei partneris ištisą dieną praleidžia įsmeigęs į monitoriaus ekraną, jis tikrai pagalvoja apie praėjusią ar būsimą naktį. Liūtas visada atsiduria dėmesio centre, juk jis – žvėrių karalius.

Vieniša Liūtė neišbučiuota vasario mėnesį tikrai neliks, nebent ji pati to nenorėtų. Patarimas jai: per pirmąjį pasimatymą neatskleiskite per daug informacijos apie save, likite paslaptinga. Tada jums nereikės baimintis, kad naujas mylimasis gali pamesti jūsų telefoną.

Geriausiai Liūtui seksis užmegzti pažintį su Jaučiu. Visai netinkamas partneris yra Avinas. Net jeigu jis atakuos jus, ignoruokite jo meilikavimus.

Profesinės Liūto perspektyvos pagerės nuo vasario 8 dienos. Nepaisant trumpalaikių susimąstymo ir svajonių akimirkų, jam seksis viską suimti į savo rankas. Ateities planų kūrimą Liūtui verta atidėti iki vasario vidurio – tada jo protas ir širdis atsiųs teisingus signalus ir jam neteks nieko gailėtis.

Kolegos Liūtui yra tarsi šeimos nariai. Dėl įgimtos intuicijos Liūtas gali laisvai ir ilgai su jais diskutuoti, svarstyti ir nebijoti pasirodyti ne per daug išmintingas. Nors Liūtas turi valios ir potencijos siekti karjeros, kartais jam sutrukdo jo nesugebėjimas susivaldyti ir santūrumo stoka. Vienas šelmiškas akies mirktelėjimas kolegoms jį išgelbsti, ir viskas greitai būna pamiršta.

Po garsių ginčų biure neišvengiamai prasideda pažįstamas galvos skausmas. Savaitgalį Liūtas turi pamiršti visus rūpesčius ir nebaigtus darbus. Būtina pasirūpinti savo sveikata ir gerai pailsėti, praleisti malonių akimirkų su partneriu.

Vasario mėnesio patarimas: jei patys tikėsite savo sugebėjimais, ir kiti jais patikės.

Mergelė.

Neramus širdies plakimas Valentino dieną – maždaug apie tą laikotarpį Mergelė išgyvens tikrą stebuklą. Kai Venera nukreips į ją Amūro strėlę, ateis didžioji meilė. Tačiau Mergelei niekas neatneš jos širdies išrinktojo ant sidabrinio padėklo tiesiai į namus. Jai reikia pačiai atkakliai lankytis tokiose vietose, kur galėtų sutikti savo išrinktąjį – nuo kavinių iki viešų renginių ir privačių vakarėlių. Marsas apgaubs Mergelę neatremiamu žavesiu, todėl ji gali neabejoti, kad jos vertas partneris tikrai ją pastebės.

Profesiniu atžvilgiu Mergelei vasario mėnesį bus tinkamiausias metas startuoti. Nauji asmeniniai kontaktai pasirodys esantys labai naudingi būsimai karjerai. Mergelės žavesys pasireikš ir darbe, tačiau nepaniekinkite savo principų, net jei pagunda bus labai didelė, ir neprasidėkite su kolegomis, kad nesugadintumėte šauniai pradėtos karjeros.

Po žavia ir trapia Mergelės išore slepiasi tvirta asmenybė. Jos sugebėjimo persikūnyti per prezentacijas neįmanoma pranokti. Jos dėka netrukus firma gaus viliojantį užsakymą.

Mergelei verta pasinaudoti ramiu laikotarpiu darbe ir sukurti naują strategiją ateičiai.

Gražioje aplinkoje prie arbatos puodelio ir jaudinančios muzikos Mergelė pailsi ir patenkina savo estetinius poreikius. Ji mėgsta gamtą, ilgus pasivaikščiojimus. Pakankamai prisikvėpavusi gryno oro, Mergelė mintimis nuklysta į gražiąją Italiją. Gal tokią svajonę verta įgyvendinti?

Vasario mėnesio patarimas: nuo vasario 17 dienos įvairūs žmonės stengsis jums pakenkti. Kontroliuokite savo žodžius ir būkite budrūs.

Svarstyklės.

Rūpestingosios Svarstyklės užsideda drąsos kaukę su išraiška „man nereikia kito žmogaus, kad būčiau laimingas“. Kas slypi už šaunumo fasado?

Svarstyklėms reikėtų rūpintis ne tik tuo, kaip gauti užtikrintas pajamas ir susikurti stilingą namų aplinką, bet ir atsižvelgti į savo jausmus. Gyvenimo draugas iš išskaičiavimo laimės nesuteiks. Širdžiai negalima įsakyti. Didžiausia tikimybė sutikti svajonių partnerį ir įsimylėti bus apie vasario 20 dieną. Ne kiekvienas potencialus partneris, kuris atsidurs netoliese, išdrįs užkalbinti Svarstykles. Kas nedrįs, to ir nereikia!

Svarstyklių darbo kalendorius vasario mėnesį bus perpildytas. Jei biure vyraus maloni aplinka, geri santykiai su kolegomis, tai ir piniginiai reikalai klostysis puikiai.

Svarstyklėms svarbu nepasiduoti stresui, stiprinti kantrybę bei ištvermę, išsaugoti gerą bendradarbiavimą su komanda, net jei šefas gadins nervus.

Nors Merkurijus suteiks Svarstyklėms paramą, pagrindinę naštą teks nešti pačioms. Niekas nedirba taip greitai, kaip Svarstyklės, bet niekas nedaro tiek daug klaidų. Išvada: sumažinkite per pusę tempą ir padvigubinkite atidumą.

Sumažinti greitį vienu bėgiu? Pasakykite tai Svarstyklėms – jos tik įsižeis. Svarstyklės per daug energingos. Pusiausvyrai palaikyti patartina pasirinkti grupinio sporto rūšį, kur Svarstyklės sublizgės savo sugebėjimu kovoti už komandą. Futbolas, krepšinis, rankinis, regbis – geriausias aktyvus poilsis Svarstyklėms. Geriau susikoncentruoti į darbą padės ilgi pasivaikščiojimai.

Vasario mėnesio patarimas: įvertinkite savo laimėjimus ir trūkumus, atsikratykite be seno balasto.

Skorpionas.

Skorpionas – labai atkaklus, aikštingas ir užsispyręs. Skorpiono partneris, susiejęs su juo savo likimą, pasmerktas beprotiškam ir pavojingam gyvenimui. Karštas būdas ir užsispyrimas padeda Skorpionui daug pasiekti. Kai artimieji ar draugai sumano ką nors padaryti, jis sugeba įgyvendinti.

Meilės ryšiai su Skorpionu turi būti patvirtinti vedybų sutartimi ir mažiausiai vienu vaiku. Skorpionai – karšti ir pageidaujami vedybų rinkoje. Tačiau tie, kurie į juos ilgesingai dairosi, Skorpiono nedomina. Arba jis tik apsimeta nepastebintis?

Vadovo kėdė vilioja! Vasario mėnesį Skorpionui padaugės darbų, susikaups krūvos popierių. Nepaisant to, Skorpionas turi stengtis kuo daugiau padaryti. Net jei susidurs su kliūtimis ir viskam prireiks dvigubai daugiau laiko – dirbti iš visų jėgų apsimokės.

Vis dėlto Skorpionui patartina būti atsargiam, geriausia ugniniam ženklui darbe apsiriboti ta sritimi, kurią jis puikiai įvaldęs. Jo šefui nepatiks posakis: „Gal pavyks, gal nepavyks, bet pabandysiu.“ Reikia įveikti viską ir pasinaudoti proga konstruktyviems pasiūlymams pateikti – įvertinimas tikrai bus.

Konkurencija Skorpionui suteikia sparnus dideliems laimėjimams. Daug dirbančiam nereikia praleisti progos pailsėti. Paskutinės minutės kelionė ar poilsis miesto SPA centre aktyviam Skorpionui padės atgauti jėgas. Sportas, aktyvūs žaidimai ir veiklos troškimas suteikia Skorpionui polėkį. Jei yra galimybė, verta susipakuoti lagaminus ir išvažiuoti.

Vasario mėnesio patarimas: palankus metas pailsėti – po Valentino dienos. Planuokite kelionę iš anksto ir užsitikrinkite geriausią pasiūlymą!

Šaulys.

Gimę po Šaulio ženklu galės džiaugtis įvykių kupinu vasariu. Daugybė gerbėjų rikiuosis prie durų. Kol aktyvus Šaulys tobulins savo ryšių užmezgimo sugebėjimus, gali paaiškėti, kad potencialūs kandidatai arba jau per seni, arba pernelyg nuobodūs, arba jau susituokę.

Rimta meilė gali įsižiebti vasario pabaigoje: tokia karšta ir jaudinanti kaip pati Šaulio prigimtis. Šaulys bijo nudegti, bet iš tikrųjų širdies gilumoje trokšta įsimylėti.

Taupyti resursus – toks žvaigždžių patarimas Šauliui. Sunkiausios savaitės dar prieš akis – jos prasidės po vasario 7 dienos. Taupykite jėgas ir lėšas, tada galėsite sėkmingai startuoti. Net jeigu negalite atsikratyti gerbėjų, stenkitės šį mėnesį ypač atkakliai padirbėti. Konkurencija ir toliau veiks stipriai. Nepraraskite drąsos ir varžovus laikykite impulsų šaltiniu.

Tarp 14 ir 18 dienos Šaulio laukia daug žadantis darbo periodas. Viskas, ką jis pradės tuo metu, bus apvainikuota sėkme. Pasistengti verta – šefas tikrai pastebės jį ir įsidėmės.

Po viršvalandžių Šauliui naudinga išsitiesti ant sofos ir aukštai iškelti kojas. Kas daug dirba, turėtų nepamiršti reguliariai daryti mažas pertraukėles. Šauliui rekomenduojama gerti daug skysčių ir gerai vėdinti patalpas – tai atgaivina jo kunkuliuojančią dvasią. Atkakliai skaudančią nugarą atpalaiduoja šilta vonia.. Šaulys būtinai turi surasti laiko sau ir pasirūpinti poilsiu.

Vasario mėnesio patarimas: jeigu jausmai sako „taip“ – neskubėkite. Klausykite sveiko proto balso. Gyvenimas beprotišku greičiu gali lėkti tik trumpą laiką. Verčiau eikite prie reikalo lėtai ir atsargiai.

IŠSAMUS VASARIO MĖNESIO HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ!!!


Ožiaragis.

Santuokinis gyvenimas su Ožiaragiu – laukinis ir pavojingas. Ožiaragis greitai įniršta ir puola kautis. Nuo menkiausios smulkmenos jis sprogsta kaip raketa.

Krykštaujantis iš džiaugsmo ar mirtinai nelaimingas Ožiaragis – vasario mėnesį viskas įmanoma, jo nuotaikos keisis dažnai. Ne vieno akys krypsta į Ožiaragį. Tačiau ne viskas auksas, kas auksu blizga. Nesvarbu, kas yra šalia: nuostabus meilužis ar nusibodęs kasdienybės palydovas, jo likimas dar nenulemtas. Žvaigždės skelbia apie meilę. Venera tris savaites bus apsistojusi Ožiaragio namuose, o tai reiškia, kad jis įgis magnetinę traukos jėgą kitai lyčiai.

Vieniši žmonės neturėtų sėdėti namuose apie vasario 19 dieną, jie turi stengtis lankytis ten, kur vyksta dideli susibūrimai, tada galės užmegzti tokią pažintį, kuri išsilaikys labai ilgai, gal net visą likusį gyvenimą.

Karjeros reikalai vasario mėnesį pajudės – gerai pasiruošęs Ožiaragis biure važinės amerikietiškais kalneliais. Jis trykš entuziazmu ir bus kankinamas stresų. Vasario mėnesį Ožiaragis sužinos, ką reiškia sumušti visus rekordus.

Svarbiausia išsaugoti pusiausvyrą ir šviežią galvą. Geriau laikytis nuošaliai nuo įmonės intrigų malūno. Bus išmintinga turėti aiškią nuomonę ir nuosekliai ginti savo požiūrį, kai reikės priimti lemiamą sprendimą, nesileisti niekam darbe ką nors įkalbėti, pasikliauti savo intuicija.

Per profesinio skrydžio aukštumas Ožiaragiui patartina neprarasti ryšio su žeme. Tarp keturių savo sienų Ožiaragis jaučiasi jaukiai ir geriausiai pailsi, vietoj audringų nuotykių jis mieliau renkasi malonią ramybę.

Vasario mėnesio patarimas: atidžiau įsižiūrėkite į tą, kuris vasario 8 dieną pasakys jums komplimentą. Jis vertas dėmesio!

Vandenis.

Net jeigu vasario pradžioje Vandenio širdyje rusens silpnos meilės liepsnelės, karštai įsimylėti jis galės tik nuo mėnesio vidurio. Linksmo būdo Vandenis tada spinduliuos nepaprastą žavesį, jo šansai pagaliau susipažinti su svajonių partneriu ir galbūt net išmokti mylėti bus dideli.

Vienišiams Marsas paskutinį žiemos mėnesį suteiks nepaprastą traukos jėgą, todėl galimybės sutikti gyvenimo partnerį bus didelės.

Susituokę Vandeniai turi būti nusiteikę, kad jų mylimasis kartkartėmis vaidins pavydų Otelą.

Vasario pradžioje Vandeniui ypač seksis tvarkyti piniginius reikalus. Iki mėnesio pabaigos stresas ir chaosas biure pažadins norą dirbti ir paskatins Vandenį pasiekti didelių laimėjimų.

Vadovaujančią padėtį Vandenis gali išsikovoti. Šį mėnesį trečią kalendorinę savaitę jis gali sulaukti ilgai siekto paaukštinimo. Bet atsargiai: patartina atidėti dalykinius susitikimus su nepatikimu verslo partneriu. Merkurijus padės užmegzti svarbius kontaktus, skatins Vandenio kūrybingumą ir pasirūpins, kad jis patirtų truputį laimės. Jautis duos gerų patarimų Vandeniui pinigų investavimo klausimais, todėl su juo verta palaikyti šiltus santykius.

Savaitgaliais Vandenis turėtų gerai pailsėti ir mobilizuoti savo energijos rezervus, kurių jam labai prireiks šį ir kitą sunkų mėnesį. Tai nebus kančių metas, bet vis dėlto sudėtingas etapas. Kai Vandenis pasijus per daug užverstas darbais, jam patartina pagalvoti apie tai, kad jis nėra mašina. Jo baterijos neveiks amžinai, todėl būtina reguliariai atsipalaiduoti ir pamedituoti.

Vasario mėnesio patarimas: įtartinai žiūrėkite į pataikavimus. Kažkas bandys užliūliuoti jūsų budrumą ir smogti iš nugaros.

Žuvys.

Vasario mėnesį Žuvims bus labai gera likti namuose. Jos jaus, kad reikia skirti laiko savo kūnui ir sielai. Čia priešingos lyties atstovai gali tik trukdyti.

Kai pasirodys pirmieji saulės spinduliai, Žuvys staiga pastebės, kad su jomis bando flirtuoti naujas partneris. Tai iš pradžių jas nervins. Tačiau po antro žvilgsnio iš trumpos pažinties gali išsirutulioti kai kas daugiau. Jausmingos valandos, jaukiai praleistos dviese tarp keturių sienų, gali būti puiki būsimos santuokos įžanga. Žuvis maloniai veikia pavasariški jausmai. Pajusti juos pavyks jau paskutinio žiemos mėnesio pabaigoje.

Be savo darbo kolegų Žuvys dabar neišsivers. Svajonės darbe yra tabu, lygiai taip pat ir rytinis vėlavimas į darbą ar per daug punktualus išėjimas iš jo. Užtat Žuvys galės pasijusti laisviau, kai su savo kolegomis susitiks per pietų pertrauką maloniai paplepėti kavinėje. Jeigu jos panaudos savo idėjas konstruktyviems pasiūlymams, pasieks savo komandai didelių laimėjimų.

Kai Žuvis užvaldys romantiški jausmai ir sunkiai seksis įveikti užgriuvusius darbus, joms svarbiausia neprarasti humoro jausmo ir kuo mažiau svajoti darbe.

Išsaugoti sveikatą Žuvims vasario mėnesį padės reguliarus atsipalaidavimas. Baseinas, sauna ar šilta vonia – tai Žuvų stichija. Aromatiniai ir drėkinantys losjonai apvainikuos poilsio vakarą, kurio jos nusipelnė.

Vasario mėnesio patarimas: pinigai, kuriuos Žuvys dabar padės į banką, ypač gerai dauginsis.
[xfgiven_ingredientai]
[xfvalue_ingredientai]
[/xfgiven_ingredientai]Вернуться назад