скачать шаблоны dle Игры для Андройд
Registracija    Prisijungti
Prisijungimo panelė
» » » NEĮTIKĖTINAI EFEKTYVI DIETA MOTERIMS (valo organizmą ir naikina riebalus!)

Moterų kampelis / Dietos

NEĮTIKĖTINAI EFEKTYVI DIETA MOTERIMS (valo organizmą ir naikina riebalus!)

NEĮTIKĖTINAI EFEKTYVI DIETA MOTERIMS (valo organizmą ir naikina riebalus!)

Kuo ypatinga ši dieta? Jūsų organizmas gaus visko, kas jam būtina. Dieta ilgalaikė, efektyvi, paremta moksliniais atradimais, taip pat turi kai kurių sveikos mitybos mokyklų bruožų. Geriausia būtų, kad ši mitybos sistema taptų jūsų gyvenimo būdu. O per gimtadienius ir šventes leiskite sau nuodėmiauti, tarkim, suvalgyti picos, koldūnų, pyrago. Tačiau kad neužsikrėstumėte prasižengimų manija, patariame rinktis kokį nors vieną „nuodėmingą" patiekalą, o ne visus iš karto.Jei priprasite laikytis šios dietos, ją pamėgsite, tai sveikata, nuotaika bei odos būklė nebedrums jums ramybės. Tai įvairių dietų sintezė, tačiau patartina vartoti ir vitaminų bei maisto papildų, gerti žolelių arbatų.

NEĮTIKĖTINAI EFEKTYVI DIETA MOTERIMS (valo organizmą ir naikina riebalus!)

PIRMA DIENOS PUSĖ (iki 12 val.) 1. 1-2 stiklinės šilto vandens (išgerkite vos tik atsikėlusios iš lovos). Galite vandenį pagardinti citrina, medumi, šalavijais. Vanduo išvalys organizmą nuo toksinų. 2. Vaisiai arba vaisių sultys (praėjus 0,5-1 val. po vandens gėrimo). Rūgštūs vaisiai tiks vienoms, o kitoms - saldūs; pačios nuspręsite, kas jums naudinga. Tarkim, kai kurios galės gerti tik citrusinių vaisių sultis, o kitos pirmenybę teiks obuoliams ir ananasams. Svarbiausia - kad vaisius valgytumėte (ar sultis gertumėte) su džiaugsmu, nuotaikingai. Tik melioną ir bananą su niekuo geriau nemaišykite. 3. Grūdų košė arba ruginė duonelė su žalumynais. Grūdus pasirinkite pagal skonį, nuotaiką ar kraujo grupę. Košę galite šiek tiek pagardinti joduota druska. Virti ar brinkinti tiktai vandenyje. Kai rinksitės ruginę duoną, pabarstykite ją petražolėmis, bazilikais ar kitais žalumynais.

ANTRA DIENOS PUSĖ (iki 16 val.) 1. Žalioji arbata su mėtomis. Taip pat išgerkite B grupės vitaminų (jei reikia, tai A ir E). Po 0,5-1 valandos jūs valgote pietus: 2. Vištiena (arba - žuvis, liesa mėsa, kita paukštiena, kiaušiniai, jūros gėrybės, grybai, ankštinės daržovės, pupelės, sojos, riešutai). Porcija turi būti protinga, tikrai nedidelė. O kai galvosite, ką valgyti, pasikliaukite intuicija, paklauskite, ko šiandien norite. 3. Daržovių salotos. Atsižvelkite, kas jums geriausiai tinka virškinimui - kopūstai, burokėliai, svogūnai, morkos. Rinkitės tik tas daržoves, kurios jums tinka! Nedėkite į salotas nei majonezo, nei grietinės, o gardinkite augaliniu aliejumi ar obuolių actu (keletas lašelių), natūraliu jogurtu, citrinų sultimis. Kiekvieną kartą turite valgyti skirtingas daržoves vis su kitokiu padažu. Porcija gali būti ir begėdiškai didelė.

NEĮTIKĖTINAI EFEKTYVI DIETA MOTERIMS (valo organizmą ir naikina riebalus!)

VAKARAS (iki 19 val.) 1. Žolelių arbata su 1 šaukšteliu medaus (žiūrėkite, kas jums naudinga ir tinka - ramunėlės, liepžiedžiai, imbieras ar čiobreliai). Po 1 valandos... 2. Kefyras (nuo 1 iki 3 stiklinių) arba natūralus jogurtas, arba dar kažkoks rauginto pieno produktas. Beje, į jogurtą galite įsiberti džiovintų abrikosų. Štai ir viskas.

Beje, sekmadieniais leiskite sau suvalgyti kokį nors „blogo" maistelio, kad nesijaustumėte, jog visai apkarpėte savo linksmą gyvenimą. Nepamirškite kaitalioti maisto produktų, nes kitaip dieta taps rutina, nemalonia prievarta. O jūs turite valgyti ir džiūgauti, pajusti malonumą. Sėkmės!
Virtuvės šefas/-ė:Regina  18-03-2016, 21:42   Skaitė: 126789    ............
Norėdami rašyti komentarus užsiregistruokite.